Radio Taxi 19-666 znane jest z rygorystycznych przepisów licencjonowania swoich kierowców. Potencjalny kierowca/taksówkarz musi posiąść ogromną ilość wiedzy o Nowym Sączu i okolicach, zanim otrzyma on swoją licencję. Oznacza to, iż każdy nasz kierowca musi znać wszystkie ulice, restauracje, budynki, pomniki, ciekawe miejsca, kościoły i praktycznie wszystkie miejsca, o które Klient może zapytać oraz wiedzieć jak najkrótszą drogą tam dotrzeć. Bardzo staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów, zarówno osób odwiedzających Nowy Sącz w celach turystycznych jak i biznesowych. Kierowca taksówki niezależnie czy kobieta czy mężczyzna, mają ogromną wiedzę na temat naszego regionu i chętnie służą Państwu swoją pomocą. Decydując się na naszą taksówkę, macie Państwo możliwość skorzystania z szeregu oferowanych przez nas usług, uwzględniając specjalne zamówienia jak np: przy organizacji dużych imprez.
Istnieje również możliwość wielokrotnego wynajmu w godzinach szczytu, w celu szybkiego przemieszczania się po zatłoczonym mieście.

Pojazdy są kontrolowane raz w roku i poddawane badaniom, które są co najmniej 10 razy bardziej rygorystyczne niż testu samochodu. Nawet najdrobniejsza usterka oznaczać może, że taksówka nie przejdzie pomyślnie tego testu!

Taksówki kursują nie tylko na terenie miasta Nowego Sącza. Wozimy naszych klientów również w obszarze całego kraju.

Dlaczego warto z nami jeździć?

Korzystne ceny i rabaty

Dojazd do klienta GRATIS (strefa miejska)

Zapewniamy dyskrecję

Mamy nieoznakowane samochody

Zakupy na telefon

Radio taxi realizuje zakupy wszelkiego rodzaju towarów

SZYBKO I BEZPIECZNIE

Zamówienia przyjmowane są 24h/dobę przez 365 dni w roku